На нашем сайте Вы сможете бесплатно и без регистрации скачать программы, игры, темы, заставки, прошивки, моды, скины, Flash часы и заставки для смартфонов или коммуникаторов на Symbian OS, Windows Mobile, IPhone OS, Android, Maemo, а так же полезный софт для ПК.
Рaзделы
Опрос

Стоит ли нам менять дизайн?

Да, нужно менять
Нет, этот супер
Решайте сами...
Популярные Теги
Главная » Культура » Filmy online – alternatywa dla domatorów

Filmy online – alternatywa dla domatorów

ДатаДата: 23 апреля 20 | | Рейтинг: Отрицательный голос 0 Положительный голос

Masz ochotę na dobry film, ale nie chce Ci się wychodzić z domu? Czujesz, że potrzebujesz spokojnego wieczoru z lampką wina albo próbujesz znaleźć zajęcie dla całej rodziny w niedzielne deszczowe popołudnie? Być może warto sięgnąć w takim razie po któryś z filmów dostępnych w internecie? Dziś to rozwiązanie jest już bardzo popularne i praktycznie w kilka chwil można znaleźć coś interesującego. Wszystko, czego potrzebujesz, to urządzenie mobilne, komputer bądź też smart tv, połączone z internetem. Dwie propozycje, które zostaną przedstawione w tym tekście („Planeta singli” online i „Balerina” online), to tylko kropla w oceanie możliwości.

„Planeta singli” online – lekka komedia romantyczna na spokojny wieczór we dwoje

„Planeta singli” online to polska produkcja w reżyserii Mitja. W obsadzie aktorskiej znalazły się takie nazwiska jak Tomasz Karolak, Agnieszka Więdłocha, czy Maciej Stuhr. Głównym wątkiem filmu jest oczywiście miłość, w jej przeróżnych barwach. Historia rozpoczyna się, kiedy nieśmiała nauczycielka, a przy okazji niepoprawna romantyczka Ania, poszukująca miłości na tak obecnie popularnych portalach randkowych, przypadkowo w Święto Zakochanych poznaje Tomka. Jest on showmanem, prowadzącym bardzo popularny i kontrowersyjny program telewizyjny. Mężczyzna wpada na pomysł pokazania w telewizji prawdziwych twarzy mężczyzn szukających wrażeń w sieci, z którymi Ania miałaby się umawiać na portalach, jednocześnie wyśmiewając naiwność kobiet wierzących w ich czyste zamiary. Przygody miłosne Ani szybko stają się przebojem telewizyjnym, kłopot pojawia się dopiero wtedy, gdy Ania niespodziewanie spotyka swój ideał mężczyzny. Przekonaj się już dziś, oglądając „Planetę Singli” online.

„Balerina” online – kino familijne, które zapewni śmiech i wzruszenie

Filmy animowane stały się w ostatnich czasach niezwykle popularne i nie tylko dzieci chętnie zasiadają przed telewizorami, by je obejrzeć. Produkcje te są zazwyczaj bardzo dobrej jakości, dubbing świetnie dobrany no i oczywiście mocno działają na wyobraźnię. „Balerina” online jest właśnie jedną z pozycji wśród filmów animowanych, po które zdecydowanie warto sięgnąć. Jest to opowieść o dziewczynce, której marzeniem jest, by w przyszłości stać się baleriną. Wie jednak, że w domu sierot, w którym mieszka, bardzo trudno będzie jej to marzenie osiągnąć. Dlatego pewnego dnia, wraz ze swoim przyjacielem, decyduje się na ucieczkę, by zacząć nową przygodę w szkole baletowej. „Balerinę” online zdecydowanie warto polecić zarówno dużym, jak i małym, ponieważ każdy z nas, niezależnie od wieku, ma swoje marzenia. A „Balerina” jest właśnie o podążaniu za własnymi marzeniami. Jedno jest pewne - śmiech i łzy naprzemiennie będą Wam towarzyszyć przez cały seans.

Другие новости на эту тему:
  • Pantech Jest 2 – наследник оригинального Jest
  • Про Android Kino Skype
  • Преимущества Smart TV
  • Строительный гипермаркет на planeta-stroy.com
  • Новые оригинальные фильмы на сайте films-online.com.ua
 
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии в данной новости.